ČPP Servis je dceřinou společností České podnikatelské pojišťovny, a.s., Vienna Insurance Group. Jsme samostatným, investičním zprostředkovatelem, zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů a doplňkového penzijního spoření.

SPECIALISTA PODPORY OBCHODU - PRAHA

Rádi telefonujete?
Rádi píšete emaily?
Hledáte neobchodní pozici?

Zkušený tým specialistů podpory obchodu v ČPP Servisu hledá a rád mezi sebe přijmeme kolegu/kolegyni. V zázemí společnosti ČPP Servis naleznete možnost osobního a kariérního růstu s atraktivním finančním ohodnocením a díky časové flexibilitě budete mít čas na Vaše koníčky a zájmy.

Pracovní náplň:

  • telefonická a e-mailová komunikace s partnery
  • podpora Key account manažerů
  • metodická podpora partnerů i obchodní služby
  • administrativní činnost spojená se zpracováním pracovních úkolů

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • kvalitní zázemí stabilní společnosti
  • perspektivní práci s prostorem pro seberealizaci
  • zajímavé platové ohodnocení
  • získání praxe v komunikačních dovednostech a pojišťovnictví
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené a 3 free days, příležitostný home office
  • benefit karta v hodnotě 5 500 Kč / rok
  • 2 x ročně balíček zdraví
  • multisport karta
  • přátelský kolektiv a moderní pracovní prostředí
  • výborná dostupnost pracoviště na metru „C“ Pankrác
  • pracovní doba od pondělí do pátku
  • produktová zvýhodnění pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky

Požadavky:

  • SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • aktivní a pozitivní přístup k práci
  • zodpovědnost a ochota dále se vzdělávat
  • uživatelská znalost PC a MS Office
  • předchozí praxe v pojišťovnictví výhodou, nikoliv podmínkou

Rádi se s Vámi setkáme

Pokud Vás naše nabídka oslovila a pozice Specialista podpory obchodu je pro Vás ta správná výzva, pošlete nám svůj životopis.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Budějovická 778/3a, 140 00  Praha-Michle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, Účast na zahraničních konferencích

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

ČPP Servis, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Bc. Michaela Svobodová
Budějovická 778/3
140 21  Praha 4
Česká Republika