Kariéra

Asistentka výkonného ředitele

Pracovní náplň

- administrativní agenda, vyřizování pošty a telefonátů
- organizace jednání, porad, uvádění návštěv
- organizace firemních akcí, seminářů, služebních cest
- komunikace se sekretariáty obchodních partnerů
- komunikace se sekretariátem akcionáře
- vedení docházky přidělených zaměstnanců
- objednávání kancelářských potřeb
- zpracování zápisů z porad
- vedení archivu a spisů
- vyřizování operativních a provozních záležitostí
- řešení samostatných úkolů

Požadavky

- minimální SŠ vzdělání
- vynikající znalost ČJ, stylistické cítění
- znalost AJ výhodou
- velmi dobrá znalost MS Office
- příjemné a reprezentativní vystupování
- vynikající vyjadřovací a komunikační schopnosti
- pečlivost, flexibilitu, spolehlivost, diskrétnost, výborné organizační a inovativní schopnosti, dobrou intuici a logické uvažování
- všeobecný přehled, znalost pojišťovnictví výhodou

Nabízíme

- odpovídající motivační ohodnocení
- zázemí v mezinárodní stabilní společnosti
- nadstandardní zaměstnanecké výhody (stravenky, 5 týdnů dovolené, sick days, dárkové poukazy, příspěvky na penzijní a životní pojištění, a další)
- notebook, mobilní telefon
- různorodou pracovní náplň
- možnost dalšího vzdělání
- práci v příjemném kolektivu v moderním prostředí centrály v Praze

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha-Michle

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

23000-25000 Kč/měsíc

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Česká podnikatelská pojišťovna

Kontakt

Ivana Hrazdilová
Budějovická 778/3
140 00  Praha-Praha
Česká republika