Kariéra

Key Account Manager (manažer obchodu)

Nabízíme

- atraktivní finanční ohodnocení - progresivní odměňování v závislosti na výkonnosti
- možnost seberealizace
- možnost osobního a karierního růstu
- zázemí silné společnosti a příslušnost do mezinárodní skupiny Vienna Insurance Group (VIG)
- flexibilní pracovní doba

Náplň práce

- aktivní hledání a rozvoj nových obchodních příležitostí se zaměřením na autopojištění a neživotní pojištění
- budování a rozvoj nadstandardních obchodních vztahů
- rozvoj a řízení obchodní sítě
- odpovědnost za plnění obchodního plánu
- aktivní spolupráce s regionálními obchodníky České podnikatelské pojišťovny

Požadujeme

- ŘP skupiny B
- SŠ s maturitou
- kultivované a profesionální vystupování
- výborné komunikační dovednosti
- schopnost aktivní samostatné práce
- vysoká vlastní motivace a zaměření na cíl
- zodpovědný přístup se zaměřením na obchodní výsledky
- dynamická osobnost odolná vůči stresu
- časová flexibilita a ochota cestovat
- zkušenosti z pojišťovnictví a obchodu výhodou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, provize z prodeje, sleva na firemní výrobky/služby, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na dopravu, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, Účast na zahraničních konferencích

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Česká podnikatelská pojišťovna

Kontakt

Ivana Hrazdilová
Budějovická 778/3
140 00  Praha-Praha
Česká republika