Kariéra

Specialista/ka prodeje na telefonu PASIV

Pracovní náplň:

- 90% pasivní telefonický kontakt / stávající i noví klienti, kteří sami jeví zájem sjednat
pojištění u ČPP
- Poskytování informací o našich produktech a následné hledání nejvýhodnějšího
řešení pro klienta
- Emailová komunikace s klienty
- Účast na odborných školeních a seminářích

Nabízíme:

- Práci na hlavní pracovní poměr
- Kvalitní zázemí stabilní finanční společnosti
- Důkladné vstupní školení a průběžné vzdělávání plně hrazené společností
- Příspěvek na stravování
- 5 týdnů dovolené
- Přátelský kolektiv
- Výborná dostupnost pracoviště na metru „C“ Pankrác
- Pracovní doba od pondělí do pátku, bez svátků
- Zajímavá, zvýhodněná pojištění pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky
- Zdravotní péče a preventivní programy
- Moderní pracovní prostředí

Požadavky:

- SŠ vzdělání s maturitou
- Velmi dobré komunikační schopnosti
- Aktivní a pozitivní přístup
- Zodpovědnost a ochotu dále se vzdělávat
- Dobrá znalost ČJ (mluvená i psaná forma)
- Uživatelská znalost PC
- Výhodou může být praxe v pojišťovnictví

Informace o pozici

Místo pracoviště

Středočeský kraj, kraj Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, provize z prodeje, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, zdravotní volno/sickday, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Česká podnikatelská pojišťovna

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Ivana Hrazdilová
Budějovická 778/3
140 00  Praha-Praha
Česká republika